Styczeń w National Geographic, National Geographic Wild i Nat Geo People zapowiada się bardzo ciekawie. Co zobaczymy na początku 2023 roku?
Początek 2023 roku w National Geographic upłynie pod znakiem premier „z dreszczykiem”. O tym, że wiara w istnienie kosmitów nie musi być naukową „herezją” dowiemy się z programu „UFO: Odtajnione projekty”. Emocji nie zabraknie w nowym sezonie „Plemiennej szkoły przetrwania”, w trakcie którego widzowie przemierzą najdłuższy łańcuch górski na Ziemi – Andy. Z kolei w produkcji „Na granicy wytrzymałości” gwiazdy światowych sportów ekstremalnych opowiedzą o swoich najniebezpieczniejszych przygodach w karierze.
Przez wiele lat amerykańskie władze niechętnie dzieliły się zgromadzoną wiedzą na temat „niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych”. W 2021 r. nastąpił przełom — wówczas dziennikarze śledczy dotarli do niepublikowanych akt opisujących tajemnicze obserwacje w sferze powietrznej USA. W programie „UFO: Odtajnione projekty” (premiera w piątki od 20 stycznia od godz. 21.00 w National Geographic) zapoznamy się ze śledztwem ujawniającym szokującą prawdę na temat kontaktów z przybyszami z kosmosu.
Widzów National Geographic na ziemię sprowadzi Auden Haudel, słynny surwiwalowiec i jedna z gwiazd kanału. Razem z nim, w programie „Plemienna szkoła przetrwania: Andy” (premiera we wtorki od 24 stycznia o godz. 21.00 w National Geographic), przejdziemy przez sześć ekosystemów w Ameryce Południowej, przy okazji pobierając cenne życiowe lekcje od tamtejszych rdzennych ludów.
To jednak nie jedyny ekstremalny akcent w styczniu. W serii „Na granicy wytrzymałości” (premiera w niedziele od 8 stycznia o godz. 15:00 w National Geographic) podróżnicy i gwiazdy sportu opowiedzą o najbardziej skrajnych sytuacjach.
Wrażeń nie zabraknie fanom tzw. urbexu, czyli turystyki polegającej na zwiedzaniu opustoszałych miejsc. W ósmym sezonie programu „Porzucone konstrukcje” (premiera w czwartki od 12 stycznia od godz. 21.00 w National Geographic) zwiedzimy kilkanaście zrujnowanych budowli, przypominając o rolach, jakie niegdyś pełniły.
W National Geographic Wild, za sprawą serii specjalnej „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” (premiera w każdą niedzielę od 1 stycznia od godz. 14:00 w National Geographic Wild), poznamy największych zwierzęcych ekscentryków i ich zachowania.
Jeśli z kolei planujecie rozpocząć ćwiczenia behawioralne ze zwierzakami, to inspiracji na pewno nie zabraknie w programach: „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (premiera w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 18:00 w National Geographic Wild) oraz „Niezwykła farma” (premiera w niedziele od 29 stycznia o godz. 17:00 w National Geographic Wild).
https://www.rtvmaniak.pl/9627253/co-ogladac-disney-plus-nowosci-2023/
Źródło: Informacje prasowe
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Niedawno debiutująca na Netflix animacja Skydance Animation pt."Zaklęci" wywołała mieszane uczucia wśród widzów. Jak krytycy…
Najnowszy telewizor LG OLED 55B4 możesz teraz kupić w wyjątkowej cenie w Oficjalnym sklepie Allegro!…
Philips 65PML9008 z serii The Xtra dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie w Media Expert.…
[indizar2:stronicowanie] [section:] Co warto oglądać w Netflix? Jakie nowe filmy i seriale na Netflix są…
Powstał nowy serial osadzony w uniwersum „W głowie się nie mieści”. Serial nosi tytuł „Wytwórnia…
Na YouTube pojawił się oficjalny teaser oraz krótki materiał zza kulis związany z aktorską adaptacją…