fot. HBO
Wiemy kiedy w Polsce zniknie HBO Max! Czy jednak dla użytkownika ta zmiana będzie jakkolwiek odczuwalna? Wygląda na to, że tak.
Już w czerwcu premierę będzie miał 2 sezon „Rodu Smoka”. Nie będzie on jednak debiutował na platformie HBO Max, tylko na „Max”. Właśnie w czerwcu, HBO Max zmieni się w Polsce w Max. Wiążę się to również z pewnymi zmianami w ofercie, a także podziałem na różne pakiety. Wiemy o nich całkiem sporo!
Na części europejskich rynków Max będzie dostępny już 21 maja, między innymi w państwach skandynawskich, Europy Środkowo-Wschodniej czy Półwyspu Iberyjskiego. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach w regionie. Globalny zasięg serwisu Max obejmie łącznie 65 państw i terytoriów.
Użytkownicy w Polsce będą mogli uzyskać dostęp do najlepszych treści także w modelu AdLite – w bardzo korzystnej cenie połączonej z ograniczoną liczbą reklam.
„Wprowadzenie pakietu z reklamami w Max to wyraz naszego zobowiązania do tworzenia innowacji w każdym obszarze działalności, w tym także w zakresie produktu reklamowego. Rozległe doświadczenia związane z Ad Lite wynieśliśmy z Playera, w którym ten model z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat. Wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, które pierwszy raz umożliwią reklamodawcom komunikację przy różnorodnych treściach wysokiej jakości, które nigdy wcześniej nie były dostępne w modelu reklamowym.
Kompletny ekosystem streamingowy TVN Warner Bros. Discovery będzie bezprecedensowy na polskim rynku i umożliwi emisję reklam na jeszcze większą skalę przy najlepszym lokalnym i światowym contencie. Z perspektywy naszego produktu reklamowego, jest to kolejna przełomowa innowacja produktowa po wprowadzeniu DAI, Ad_Auction, kanałów nowej generacji FAST i oferty BVOD. Rewolucja na rynku reklamy wideo staje się faktem” – mówi Dorota Żurkowska, Senior Group Vice President – Revenue w TVN Warner Bros. Discovery.
Oferta pakietowa Max będzie konkurencyjna i wyróżni się dostosowaniem do potrzeb odbiorców. W Polsce Max zaoferuje trzy różne pakiety, z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej oraz pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport” za miesięczną opłatą. Dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 będzie obejmował wszystkie pakiety, co oznacza, że każdy użytkownik platformy uzyska pełny dostęp do najlepszych relacji z największego święta sportu. Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport” będzie mógł dokupić każdy użytkownik subskrybujący platformę. Kanały i treści dostępne na żywo w ramach każdego z pakietów mogą zawierać reklamy.
Pakiet podstawowy:
Pakiet Standard:
Pakiet Premium:
Pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport”:
Choć HBO informuje o „przystępnych i konkurencyjnych cenach”, to nie wiemy ile kosztować będzie Max w Polsce. Intuicja podpowiada mi jednak, że najwyższy pakiet będzie droższy od obecnego w HBO Max (29,99 zł), natomiast najtańszy pakiet z reklamami może być od niego nieznacznie tańszy.
Ilość platform streamingowych i różnych pakietów jest już tak duża, że opłacanie wszystkich jednocześnie jest ogromnym ciosem dla portfela. Nie zdziwi mnie wcale, jeśli użytkownicy coraz częściej będą wykupywać dostęp w miesięcznych okresach żonglując platformami. Kto wie, być może do łask powrócą również starsze metody pozyskiwania filmów i seriali.
Źródło: Informacje prasowe
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Po ponad pół roku od kinowej premiery, film „Substancja” jest już dostępny w serwisie Amazon…
Nintendo Switch 2 można już kupować, a teraz dowiadujemy się także, ile musimy zapłacić za…
Co nowego obejrzeć na SkyShowtime? Jakie filmy i seriale warto znać? Sprawdź nasz aktualny przegląd…
Co obejrzeć w Max? Jakie filmy i seriale warto obejrzeć? Sprawdź nasz aktualny przegląd nowości…
Sony ogłasza podwyżkę cen konsol PlayStation 5! Tak, to dotyczy również Polski, ale nie każdy…
Nintendo wchodzi w erę sztucznej inteligencji – ale z ważnym zastrzeżeniem. Firma ogłosiła, że zaczyna…
Komentarze
Wstyd. Jest 2024 rok. Telewizory full HD odchodzą do muzealnych sal, 4k staje się standardem, a max cofa nas o 10 lat. W świecie technologii, to tysiąclecie. Wstyd