>

„Miłość jak miód” to nowa komedia na Netflix, którą warto obejrzeć (recenzja)

„Miłość jak miód” to polska komedia romantyczna na Netflix, która zadebiutowała jakiś czas temu. Postanowiłem dać jej szansę i sprawdzić nie tylko humor czy fabułę, ale także grę aktorską.

Po kilku miesiącach od oficjalnej premiery w kinach „Miłość jak miód” ma szansę podbić platformę Netflix. W ciągu jednego dnia tytułowi udało się wbić w podium najchętniej oglądanych filmów na platformie i wcale się nie dziwię. Lekka, a zarazem bardzo przyjemna do oglądania komedia romantyczna to dobry wieczór na jeden z wieczorów.

Takie komedie można oglądać!

Głównym wątkiem fabularnym w „Miłość jak miód” jest zamiana miejscem zamieszkania Agaty (Edyty Olszówki) i Majki (Agnieszki Suchory). Obie mają swój bagaż doświadczeń i wyzwania dnia codziennego, a co najważniejsze, są w pewnym stopniu przeciwieństwem. Kiedy Agnieszka może cieszyć się wolnością, poznawać nowego mężczyznę i czuć, że żyje, Agata podejmuje trud pomocy córce Agnieszki nad dziećmi oraz zajmuje się cukiernią.

Źródło: filmweb.pl

Co ciekawe w momencie kiedy Agata jest nad morzem, przyjeżdża pewien mężczyzna i także ona, może porwać się w wir miłości. Oczywiście w filmie jest wiele scen bardziej zabawnych lub mniej, jednak twórcy postanowili to wszystko odpowiednio wyważyć, dzięki czemu humor nie zaburza poznawania historii. Moim zdaniem, jest to duży plus dla filmu. Sam humor nie jest wulgarny, a wynika często z sytuacji.

Reżyserem filmu jest Maciej Migas, a scenarzystkami: Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska. Decydując się na obejrzenie filmu, na ekranie zobaczysz: Michała Czerneckiego, Bartosza Opania, Agnieszkę Więdłochę, Rafała Królikowskiego czy Pawła Kamińskiego.

Film zachwyca widokami! Dlaczego warto obejrzeć?

Co równie ważne akcja filmu „Miłość jak miód” dzieje się równolegle w wysokich pasmach gór oraz nad morzem. Widać, że twórcy chcieli pokazać to co najlepsze i poza samą akcją możemy delektować się niezwykłymi widokami, które zachęcają do wcześniejszego urlopu.

Źródło: filmweb.pl

Często zwracam uwagę na długość filmu i w tym przypadku trwa on 1 godzinę i 38 minut, co zdecydowanie ograniczało producentów. Wszystkie wątki są poprawnie poprowadzone, oglądający nie pogubi się w fabule, jednak nie ma co się nastawiać na rozbudowane, poboczne historie, które wpasowują się w film.

Tym samym dobrze zaprezentowano życie głównych bohaterek i przeciwności, z którymi się zmagają. Bohater może zależnie od wieku wczuć się w jedną z ról, ale także zrozumieć, że czasem odpoczynek jest istotny i jak to mawiają „wszędzie dobrze, tam, gdzie nas nie ma”.

Źródło: opracowanie własne

Michał Zacharski

Najnowsze artykuły

RTV EURO AGD z bardzo mocną ofertą, sprawdź w jakiej cenie kupisz tam LG OLED 55″ Evo!

Znajdź swoją wymarzoną jakość obrazu! Sprawdź najnowszy telewizor LG OLED z zaawansowaną matrycą OLED Evo…

22 listopada 2024

Głośny debiut animacji twórczyni „Shreka” na Netflix – krytycy podzieleni

Niedawno debiutująca na Netflix animacja Skydance Animation pt."Zaklęci" wywołała mieszane uczucia wśród widzów. Jak krytycy…

22 listopada 2024

Co za promocja! LG OLED 55″ w ofercie nie do uwierzenia!

Najnowszy telewizor LG OLED 55B4 możesz teraz kupić w wyjątkowej cenie w Oficjalnym sklepie Allegro!…

22 listopada 2024

Xtra oferta na 65″ Philips Mini-LED z efektownym podświetleniem Ambilight!

Philips 65PML9008 z serii The Xtra dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie w Media Expert.…

21 listopada 2024

Co oglądać w Netflix? Nowe filmy i seriale (listopad 2024)

[indizar2:stronicowanie] [section:] Co warto oglądać w Netflix? Jakie nowe filmy i seriale na Netflix są…

21 listopada 2024

Nowy serial z serii „W głowie się nie mieści” na Disney+! Zdradzono datę premiery

Powstał nowy serial osadzony w uniwersum „W głowie się nie mieści”. Serial nosi tytuł „Wytwórnia…

21 listopada 2024