Styczeń w National Geographic, National Geographic Wild i Nat Geo People zapowiada się bardzo ciekawie. Co zobaczymy na początku 2023 roku?
Początek 2023 roku w National Geographic upłynie pod znakiem premier „z dreszczykiem”. O tym, że wiara w istnienie kosmitów nie musi być naukową „herezją” dowiemy się z programu „UFO: Odtajnione projekty”. Emocji nie zabraknie w nowym sezonie „Plemiennej szkoły przetrwania”, w trakcie którego widzowie przemierzą najdłuższy łańcuch górski na Ziemi – Andy. Z kolei w produkcji „Na granicy wytrzymałości” gwiazdy światowych sportów ekstremalnych opowiedzą o swoich najniebezpieczniejszych przygodach w karierze.
Co jeszcze czeka na nas w styczniu?
Przez wiele lat amerykańskie władze niechętnie dzieliły się zgromadzoną wiedzą na temat „niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych”. W 2021 r. nastąpił przełom — wówczas dziennikarze śledczy dotarli do niepublikowanych akt opisujących tajemnicze obserwacje w sferze powietrznej USA. W programie „UFO: Odtajnione projekty” (premiera w piątki od 20 stycznia od godz. 21.00 w National Geographic) zapoznamy się ze śledztwem ujawniającym szokującą prawdę na temat kontaktów z przybyszami z kosmosu.
Widzów National Geographic na ziemię sprowadzi Auden Haudel, słynny surwiwalowiec i jedna z gwiazd kanału. Razem z nim, w programie „Plemienna szkoła przetrwania: Andy” (premiera we wtorki od 24 stycznia o godz. 21.00 w National Geographic), przejdziemy przez sześć ekosystemów w Ameryce Południowej, przy okazji pobierając cenne życiowe lekcje od tamtejszych rdzennych ludów.
To jednak nie jedyny ekstremalny akcent w styczniu. W serii „Na granicy wytrzymałości” (premiera w niedziele od 8 stycznia o godz. 15:00 w National Geographic) podróżnicy i gwiazdy sportu opowiedzą o najbardziej skrajnych sytuacjach.
Wrażeń nie zabraknie fanom tzw. urbexu, czyli turystyki polegającej na zwiedzaniu opustoszałych miejsc. W ósmym sezonie programu „Porzucone konstrukcje” (premiera w czwartki od 12 stycznia od godz. 21.00 w National Geographic) zwiedzimy kilkanaście zrujnowanych budowli, przypominając o rolach, jakie niegdyś pełniły.
W National Geographic Wild, za sprawą serii specjalnej „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” (premiera w każdą niedzielę od 1 stycznia od godz. 14:00 w National Geographic Wild), poznamy największych zwierzęcych ekscentryków i ich zachowania.
Jeśli z kolei planujecie rozpocząć ćwiczenia behawioralne ze zwierzakami, to inspiracji na pewno nie zabraknie w programach: „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (premiera w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 18:00 w National Geographic Wild) oraz „Niezwykła farma” (premiera w niedziele od 29 stycznia o godz. 17:00 w National Geographic Wild).
Źródło: Informacje prasowe
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.